dormakaba

Koncepcja

exivo to koncepcja inteligentnego dostępu dla indywidualnych potrzeb. Korzystaj z szerokiej możliwości najnowocześniejszej cyfrowej kontroli dostępu.


Renato Serafini

"Opracowaliśmy exivo, ponieważ nasi klienci są często w  ruchu i muszą zarządzać dostępem do różnych lokalizacji. Musi być praktyczny, stabilny i szybki. Realizacja bezproblemowej integracji naszych systemów i komponentów drzwi, a także interfejsu dla kolejnych platform za pośrednictwem naszego API jest integralną częścią naszej koncepcji."

Renato Serafini, Kierownik działu globalnego rozwoju biznesu i sprzedaży
dormakaba digital 

Cloud-based
Uptime
Secure
Flexible
Oparte na chmurzeDziała 24/7BezpieczneElastyczne

Oparte na chmurze
Prawa dostępu można przypisać lub anulować w dowolnym miejscu i czasie. Zaletą jest to, że można kontrolować dostęp w prosty i skuteczny sposób bez konieczności spędzania czasu na instalowaniu i utrzymywaniu dodatkowej infrastruktury. Internet nie jest uruchomiony? To nie stanowi problemu, ponieważ najnowsze dane są przechowywane na kontrolerach drzwi i bram, dzięki czemu użytkownicy mogą nadal się do nich dostać.

24/7
Użytkownik zmienia i przyznaje prawa dostępu w dowolnym momencie. Jeśli nie masz laptopa, nie ma problemu, otwórz aplikację exivo i zarządzaj nią z telefonu komórkowego lub tabletu.

Bezpieczne
Nasz system kontroli dostępu jest zgodny z unijnym RODO i gwarantuje ochronę wrażliwych danych osobowych. Czy Twoje lokale zawierają cenne przedmioty, drogi sprzęt lub cenne towary? Z exivo masz dodatkowe bezpieczeństwo wiedząc, że w każdej chwili, można śledzić, kto miał dostęp do jakich obszarów i kiedy.

Elastyczne
Ty decydujesz, które drzwi zabezpieczyć inteligentnymi cyfrowymi zamkami do drzwi, które prawa dostępu chcesz przyznać i kiedy. Gdziekolwiek jesteś - czy to z urządzeniem mobilnym czy komputerem. API umożliwia integrację exivo z platformą rezerwacyjną, dzięki czemu nie musisz już przekazywać kluczy na miejscu.

Twoje pierwsze kroki do wprowadzenia exivo:
Odpowiednie wyposażenie drzwi.. Dowiedz się więcej o naszych elektronicznych komponentach drzwi tutaj.
Przenieś zarządzanie dostępem do chmury. Dowiedz się więcej o rozwiązaniu exivo cloud tutaj.