Odpowiedź na potrzeby
w zakresie zrównoważonego
budownictwa

Maksymalnie płynny
przepływ osób

Zintegrowany dostęp
na każdym etapie
cyklu życia budynku

Równowaga między
formą a funkcją
Odpowiadamy na obie
te potrzeby

Sustainability

Seamless Flow

Integrated Access

Access Reimagined

Nasz cel

For every place that matters

Nasz cel odzwierciedla nasz wkład w społeczeństwo: jesteśmy tam, gdzie spotykają się ludzie – począwszy od lokalnych obiektów a skończywszy na obiektach na całym świecie. W szkołach i na uniwersytetach, stadionach, lotniskach, w szpitalach i miejscach pracy. Zapewniamy bezpieczeństwo, ochronę i zrównoważony rozwój, umożliwiając ludziom swobodne poruszanie się i kształtowanie swojego życia w wybrany sposób. #ForEveryPlaceThatMatters.

Rozwiązania, które wszędzie się sprawdzą

Od złożonych, kompleksowych rozwiązań dostępu po najlepsze praktyki branżowe i proste instalacje w wielu sektorach rynku i przemysłu – jesteśmy partnerem, na którym można polegać w każdym aspekcie.

Co oferujemy

Nasze kompleksowe portfolio produktów

Systemy kontroli dostępu w budynku powinny być innowacyjne, niezawodne i bezpieczne, a ich integracja powinna być prosta. Nasze kompleksowe portfolio produktów spełnia wszystkie te wymagania, łącząc najnowocześniejsze systemy drzwi i dostępu oraz usługi dla globalnych zastosowań.

Aktualności lokalne

Aktualności dormakaba Polska

Dowiedz się więcej o naszej firmie.

Wyróżniony produkt

Argus V60

Dzięki nowoczesnej technologii czujników (SensLib) bramka sensoryczna Argus V60 zachowuje niezawodność w swym najmniejszym wymiarze. Argus V60 oferuje architektom i użytkownikom większą swobodę bez utraty bezpieczeństwa i kontroli dostępu.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

dormakaba
dormakaba Polska

Biuro główne

Budujemy zaufanie

Zbuduj swoją karierę z nami

Jako jedna z trzech wiodących firm zajmujących się rozwiązaniami w zakresie dostępu i bezpieczeństwa na świecie, sprawiamy, że życie staje się łatwiejsze i bezpieczniejsze. Dzięki temu każdego dnia budujemy zaufanie. Sprawdź, w jaki sposób możesz zbudować z nami swoją karierę!