dormakaba
Working with us
W dormakaba Twoja praca będzie oparta na zaufaniu

Technik serwisu

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy techników na terenie całej Polski.

Czego możesz oczekiwać

  • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca stała (umowa o pracę po okresie próbnym)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pasjonujące wyzwania technologiczne
  • szkolenia

Czego my oczekujemy

  • wykształcenie średnie techniczne (elektryczne, elektroniczne, automatyka, mechaniczne)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie automatyki drzwiowej, kontroli dostępu, domofonów, systemów alarmowych lub pokrewne (instalacje niskoprądowe)
  • posiadanie prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • doskonała organizacja pracy, dyspozycyjność
  • uczciwość, sumienność i pracowitość
  • nienaganna kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • serwis, montaż i naprawa drzwi automatycznych oraz urządzeń kontroli dostępu
  • obsługa serwisowa zrealizowanych projektów
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy

Kontakt

Prosimy o przesyłanie CV na adres: kariera.pl@dormakaba.com

W temacie wiadomości prosimy napisać: Technik serwisu

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy jedynie wybranym kandydatom.

Wysyłając CV zgadzasz się na przetwarzanie przez dormakaba Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: ,,Zgadzam się na przetwarzanie przez dormakaba Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem personaldata.pl@dormakaba.com