dormakaba

Rozwiązanie

exivo components overview
Dzięki exivo możesz kontrolować cały dostęp w czasie rzeczywistym. Zawsze masz jasny przegląd tego, kto wchodzi w którą przestrzeń i kiedy. Wybierz spośród ogromnego portfolio inteligentnych elektronicznych elementów drzwi, takich jak klamki elektroniczne, wkładki digitalne lub czytniki ścienne: w zależności od wybranej opcji możliwy jest całkowicie bezdotykowy dostęp – to bezpieczne, higieniczne i przyjazne dla użytkownika

exivo – zalety w skrócie:

  • Informuje Cię o dostępie do lokalu – zobacz korzystanie w czasie rzeczywistym i śledź wcześniejszą aktywność 
  • Zawsze wiesz, do których obszarów mogą uzyskać dostęp Twoi pracownicy i odwiedzający
  • Dostosowanie praw dostępu jest szybkie i proste, na przykład w przypadku nieoczekiwanej zmiany personelu
  • Gdziekolwiek jesteś, możesz obsługiwać system zdalnie z urządzenia mobilnego lub komputera
  • Jeśli drzwi są otwarte, a nie powinny być, będziesz o tym wiedział,
  • System regularnie synchronizuje wszystkie prawa dostępu z chmurą, aktualizując dane
  • Jeśli połączenie internetowe jest wyłączone, użytkownicy nadal będą mogli uzyskać dostęp 
  • Dzięki wsparciu ekspertów i specjalistów możesz skupić się na swojej firmie

The concept
Koncepcja

Inteligentne rozwiązania dostępu powinny być bezpieczne, przyjazne dla użytkownika i wydajne. Oprócz prostego i przejrzystego zarządzania dostępem kluczową rolę odgrywa ochrona danych i bezpieczeństwo -  tu pomysłowa koncepcja exivo przychodzi z  pomocą.

Więcej...


Software and Functions
Oprogramowanie i funkcje

Korzystaj z zalet chmurowego systemu kontroli dostępu: administruj grupami użytkowników, przydzielaj uprawnienia i kontroluj czas dostępu za pomocą kliknięcia myszką. Nasze intuicyjne, niezależne od lokalizacji oprogramowanie pozwala poświęcić więcej czasu na skupienie się na swojej podstawowej działalności.

Więcej...

API integration
Integracja z API

Szukasz rozwiązania inteligentnego dostępu, które będzie zgodne z Twoim systemem rezerwacji? exivo jest idealnym wyborem dla Ciebie. Nasze API oznacza, że możesz zintegrować nasze rozwiązanie dostępu z istniejącym systemem rezerwacji. Gdy to zrobisz, będziesz mieć jeden system dla wszystkich potrzeb zarządzania użytkownikami. Jest to idealne rozwiązanie do noclegów ze śniadaniem, biur, obiektów sportowych, wspólnych miejsc pracy i innych. Nasze zestawy do tworzenia oprogramowania (SDK) umożliwiają również integrację naszego rozwiązania z aplikacją internetową/mobilną.

Więcej...


The door components
Elementy drzwi

exivo łączy w sobie wyjątkowy design i estetykę z imponującą funkcjonalnością i wydajnością. Nasza gama inteligentnych zamków do drzwi, wkładek digitalnych, czytników ściennych oferuje idealne rozwiązanie dla praktycznie każdego wnętrza.

Więcej…