dormakaba

FAQ - Masz pytania? Mamy odpowiedzi.

Jestem zainteresowany/zainteresowana tym rozwiązaniem. Ile będzie mnie to kosztować?

Opłata za usługę exivo rozliczana jest co miesiąc, na taką samą uzgodnioną kwotą bez nieprzyjemnych niespodzianek. Nie ma wysokich kosztów oprogramowania, narzędzi programistycznych ani infrastruktury IT. Płacisz tylko za to, czego potrzebujesz.


Czy mogę samodzielnie wybrać poziom usług?

Tak, exivo oferuje różne pakiety usług. Wybierasz potrzebne funkcje i usługi.


Nie mam w zespole specjalistów IT. Czy exivo nie jest dla mnie zbyt skomplikowane?

exivo jest tak zorganizowany, że obsługa jest łatwa i intuicyjna. Jeśli chcesz, możesz całkowicie przekazać zarządzanie swojemu partnerowi exivo. W razie potrzeby wprowadzi wszelkie zmiany, dzięki którym możesz w pełni skoncentrować się na swojej firmie.


Czy potrzebuję sprzętu i specjalnego oprogramowania dla exivo?

Potrzebujesz komponentów do drzwi i dostęp do Internetu. Nie potrzebujesz oprogramowania, ponieważ exivo działa po prostu przez przeglądarkę internetową.


Jestem często w rozjazdach. Czy nadal mogę obsługiwać system?

exivo został zaprojektowany specjalnie dla tej sytuacji. Wszystko, czego potrzebujesz, to dostęp do Internetu. Za pomocą komputera, tabletu lub smartfonu: możesz uzyskać dostęp do systemu w dowolnym miejscu i czasie.


Gdzie mogę uzyskać więcej informacji na temat exivo?

Odwiedź nas na dormakaba.com/exivo, porozmawiaj ze swoim partnerem exivo lub skontaktuj się z nami osobiście. Chętnie Ci pomożemy.


Nie mogę wykonać żadnego okablowania w moim lokalu. Czy to jest problem?

Nie, exivo oferuje różne produkty bezprzewodowe dla drzwi. Bramka bezprzewodowa jest po prostu zainstalowana w pobliżu elementów drzwi, dzięki czemu są one również zintegrowane z systemem bezprzewodowo.


Mam wiele drzwi, ale muszę tylko zabezpieczyć tylko jedne. Czy to się da zrobić?

Jasne, exivo działa od jednego elementu. System można łatwo rozszerzyć, gdy potrzeba.


Jak długo trwa instalacja i konfiguracja exivo?

System już wstępnie skonfigurowany na etapie planowania. Oznacza to, że po dostawie produktów, instalacja może być szybsza i sprawniejsza niż w przypadku tradycyjnych systemów kontroli dostępu.  


Co zrobić, jeśli mam problemy z drzwiami?

exivo może wcześniej zdiagnozować problemy z dostępem i powiadomić o konieczności serwisu. System automatycznie powiadomi wybranego użytkownika systemu. W zależności od modelu usługi usterka jest wysyłana bezpośrednio do partnera exivo lub do użytkownika systemu.