dormakaba

Szkoły i budynki użyteczności publicznej

Schools, public and municipal buildings
Bezpieczeństwo i ochrona są priorytetami w szkołach. Nieskazitelny i przejrzysty system kontroli dostępu zapewnia nauczycielom i uczniom możliwość otwierania różnych drzwi w różnym czasie. exivo zapewnia, że każdy członek kadry nauczycielskiej ma cyfrowy dostęp do odpowiedniego pomieszczenia – nawet jeśli opiekuna nie ma na miejscu.

Bezpieczeństwo i ochrona są również priorytetem dla instytucji publicznych takich jak rady miejskie i lokalne, które zajmują się bardzo wrażliwymi danymi. Przydzielanie praw następuje w sposób przejrzysty i wyraźny, zapewniając dostęp do obszarów publicznych i przestrzeni biurowych. Nasz inteligentny system zarządzania dostępem zawsze zapewnia elastyczność i pozwala na podejmowanie działań, gdy jest to potrzebne: wystarczy wysłać cyfrowe klucze ze smartfonu lub komputera do dowolnego innego urządzenia mobilnego.

Dzięki exivo możesz ułatwić życie swoim pracownikom i jednocześnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Oparty na chmurze system kontroli dostępu exivo jest idealny do administrowania prawami dostępu dla:

  • Miejsca pracy i nauki
  • Biur i obsługi klienta
  • Szkół - (np. pokoje, gabinety, sale gimnastyczne, sale wykładowe)
  • Bibliotek

Cyfrowy, wydajny i łatwy w użyciu, exivo pozwala interweniować w dowolnym momencie i natychmiast reagować na wszelkie zmiany.