dormakaba
Jak to działa

Nasze produkty

Aby korzystać z evolo smart, wystarczą trzy kroki:

  • Zdigitalizuj swoje drzwi. Nasz wyjątkowy wybór elektronicznych wkładek digitalnych, zamków elektronicznych i czytników dostępu znajdziesz w dalszej części tej strony - Twój lokalny partner dormakaba chętnie pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.
  • Pobierz bezpłatną aplikację evolo smart - w ten sposób skonfigurujesz swoje drzwi i autoryzowanych użytkowników.
  • Użytkownicy, którzy chcą korzystać ze smartfonu, pobierają aplikację dormakaba mobile access. W przypadku fizycznych identyfikatorów RFID, Twoi użytkownicy otrzymują kartę RFID lub breloczek.

evolo smart App

Dzięki aplikacji bezpłatną evolo smart można elastycznie zmieniać prawa dostępu i dostosowywać je w dowolnym momencie. Następnie wystarczy je przenieść do swoich drzwi.
Dalsze informacje techniczne dotyczące smartfonów można znaleźć tutaj.
dormakaba mobile access app

Za pomocą bezpłatną dormakaba mobile access app otwierasz komponent drzwi za pomocą smartfonu i klucza digitalnego.
evolo smart starter Kit

Z evolo smart Starter Kit otrzymujesz cały pakiet evolo smart gotowy do użycia w jednym pudełku.
Zawiera: Jedną wkładkę digitalną, dwa nośniki dostępu w postaci karty i breloczka, jedną kartę programującą oraz specjalne narzędzie do instalacji lub wymiany baterii.
Aby zamówić pudełko, prosimy o kontakt z lokalnym partnerem dormakaba.
evolo locking cylinders, door locks and readers wkładki digitalne, zamki elektroniczne i czytniki evolo

Komponenty drzwi evolo są instalowane w miejsce mechanicznych wkładek bębenkowych i kontrolują dostęp. Są one konfigurowane za pomocą smartfonów i aplikacji evolo smart. Dostęp do drzwi odbywa się za pomocą dostępu (karta, breloczek) lub smartfona z kluczem cyfrowym.
Aby zamówić wkładkę bębenkową evolo, skontaktuj się z najbliższym partnerem dormakaba.


Digital cylinder
Wkładka digitalna

Można z łatwością używać różnych wersji wkładki digitalnej zamiast istniejącej wkładki mechanicznej. Zachwyca ona również wysoką jakością i innowacyjnym wzornictwem.


c-lever pro
c-lever pro

To rozwiązanie okucia nadaje się do drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych  oraz oferuje wyższą klasę bezpieczeństwa. Rozwiązanie to jest wygodne w użyciu i odpowiednie dla większości drzwi.


c-lever compact
C-lever compact

Okucie łatwe w montażu, niezależnie od zamka lub istniejącego okucia. To wygodne rozwiązanie jest idealne dla drzwi szklanych i ma nowoczesny kształt.c-lever air

C-lever AIR

Płaskie okucie c-lever AIR może być stosowane w drzwiach wewnętrznych. Jego smukły kształt zdobył już kilka nagród za wzornictwo.reader 9104

Czytnik dostępu

Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, czytniki są właściwym wyborem dla drzwi automatycznych. Do wyboru są różne wersje z wbudowanym lub zdalnym urządzeniem rejestrującym.Access media
Nośniki dostępu

evolo smart wymaga specjalnych nośników dostępu z kodem QR do otwierania drzwi. Możesz również korzystać ze swojego smartfonu.


Programming card

Karta programująca

Za pomocą karty programującej (Master B) można ustawić komponenty drzwi w tryb programowania. Dzięki karcie Master B zapewnione jest bezpieczeństwo systemu. Bez tej karty nie można zaprogramować ani zmienić konfiguracji komponentu drzwi. Dlatego zaleca się przechowywanie tej karty w bezpiecznym miejscu.