dormakaba
pic_heroSlider_How it works_en
Jak to działa

Czego potrzebujesz

Różne elementy są wymagane w celu skorzystania z evolo smart:
UWAGA: Zweryfikuj kompatybilność swojego smartfonu u autoryzowanego sprzedawcy i sprawdź aktualne informacje o produkcie u producenta.

evolo smart App

Dzięki aplikacji evolo smart można elastycznie zmieniać prawa dostępu i dostosowywać je w dowolnym momencie. Następnie wystarczy je przenieść do swoich drzwi.
Dalsze informacje techniczne dotyczące smartfonów można znaleźć tutaj.
dormakaba mobile access app

Za pomocą dormakaba mobile access app otwierasz komponent drzwi za pomocą smartfonu i klucza digitalnego.

Dla mobile access app dla systemu iOS kliknij tutaj; dla mobile access app dla systemu Android kliknij​​​​​​​ tutaj.
evolo smart starter Kit

Z evolo smart Starter Kit otrzymujesz cały pakiet evolo smart gotowy do użycia w jednym pudełku.
Zawiera: Jedną wkładkę digitalną, dwa nośniki dostępu w postaci karty i breloczka, jedną kartę master oraz specjalne narzędzie do instalacji lub wymiany baterii.
Aby zamówić pudełko, prosimy o kontakt z lokalnym partnerem dormakaba.
Komponenty drzwi evolo

Komponenty drzwi evolo są montowane w miejsce wkładek mechanicznych i regulują dostęp. Są one konfigurowane przy użyciu smartfonów z funkcją NFC lub Bluetooth® oraz aplikacji evolo smart. Więcej informacji na temat kompatybilności można znaleźć tutaj.

Dostęp do drzwi możliwy jest za pośrednictwem nośnika dostępu (karta lub brelok na klucze) lub smartfonu i klucza digitalnego.

 

Digital cylinder

Wkładka digitalna

Można z łatwością używać różnych wersji wkładki digitalnej zamiast istniejącej wkładki mechanicznej. Zachwyca ona również wysoką jakością i innowacyjnym wzornictwem.


c-lever pro

c-lever pro

To rozwiązanie okucia nadaje się do drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych  oraz oferuje wyższą klasę bezpieczeństwa. Rozwiązanie to jest wygodne w użyciu i odpowiednie dla większości drzwi.


c-lever compact

C-lever compact

Okucie łatwe w montażu, niezależnie od zamka lub istniejącego okucia. To wygodne rozwiązanie jest idealne dla drzwi szklanych i ma nowoczesny kształt.c-lever air

C-lever AIR

Płaskie okucie c-lever AIR może być stosowane w drzwiach wewnętrznych. Jego smukły kształt zdobył już kilka nagród za wzornictwo.reader 9104

Czytnik

Czytnik jest właściwym wyborem dla automatycznych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Do wyboru są różne wersje z wbudowanym lub zdalnym czytnikiem.Access media

Nośniki dostępu

evolo smart wymaga specjalnych nośników dostępu z kodem QR do otwierania drzwi. Możesz również korzystać ze swojego smartfonu.


Programming card

Karta programująca

Komponenty drzwi ustawia się za pomocą karty programującej (Master B) w tryb programowania. Bezpieczeństwo systemu jest gwarantowane dzięki karcie Master B. Bez tej karty nie można zaprogramować ani skonfigurować komponentu drzwi. Dlatego zaleca się przechowywanie tej karty w bezpiecznym miejscu.