dormakaba
Jak to działa

Smartfon dba o zarządzanie dostępem.

dormakaba evolo smart app overview

Omówienie

dormakaba evolo smart jest aplikacją, która zapewnia proste rozwiązanie do zarządzania dostępem dla maksymalnie 50 osób.

Kompatybilne komponenty drzwi evolo są dostępne w różnych wersjach. Są one autonomiczne, tzn. drzwi działają samodzielnie i bez przewodów - komponenty zasilane bateriami. Na przykład wkładka digitalna jest wkładana do drzwi zamiast wkładki mechanicznej - i może zostać zamontowana z powrotem na późniejszym etapie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jeśli drzwi zazwyczaj pozostają zamknięte, idealnym rozwiązaniem jest okucie typu c-lever: gdy prezentowany jest nośnik dostępu, drzwi można otworzyć na kilka sekund, a następnie zamknąć ponownie.

Wszystkie komponenty dostępu evolo mogą być zintegrowane z innymi rozwiązaniami dostępu, takimi jak systemy online, jeśli pojawi się takie wymaganie. Dzięki temu inwestycja jest zabezpieczona w dłuższej perspektywie czasowej i pozwala na rozbudowę wraz ze wzrostem firmy.


Cechy

  • Szybkie i łatwe programowanie i usuwanie nośników dostępu przez smartfon.
  • Do maksimum 50 użytkowników
  • Optyczny odczyt mediów dostępowych poprzez kod QR
  • Zakup kluczy digitalnych
  • Status drzwi może być odczytany
  • Nie jest wymagane połączenie z Internetem: system działa lokalnie.


Evolo smart scheme


Aplikacja evolo smart jest bezpłatna i bardzo łatwa w użyciu. Możesz skonfigurować i administrować komponentami drzwi za pomocą smartfonu, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy. Możesz kontrolować, które osoby mają dostęp do Twoich drzwi.
Jeśli niektóre osoby potrzebują ograniczonego dostępu, wystarczy dotknąć, aby zdefiniować profil czasowy. Możesz również odczytać informacje o stanie drzwi bezpośrednio na smartfonie. Zarejestruj nowe nośniki dostępu w aplikacji (kod QR) lub kup klucze digitalne do swojego smartfonu. Utracone nośniki dostępu można usunąć z aplikacji evolo smart. Następnie zaktualizuj komponent drzwi trzymając smartfon w pobliżu. Okucia zamontowane na drzwiach można później łatwo zintegrować z bardziej rozbudowanymi systemami zarządzania dostępem, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Najlepsze jest to, że nie potrzebujesz połączenia internetowego do żadnej z tych czynności.